O nas

Images

Nasz cel

"Ciura Studio" to projekt zajmujący się usługami multimedialnymi w Częstochowie. Jesteśmy młodymi, ambitnymi ludźmi którzy z fascynacją zajmą się Twoimi potrzebami, dbając przy tym o bardzo dobrą atmosferę! Począwszy od fotografii przez film czy grafikę zadbamy o to żebyś był zadowolony z naszej pracy. Wykonamy twoje najskrytsze projekty lub sami je zaprojektujemy. Dbamy o pełen profesjonalizm oraz szybki czas realizacji tak żebyś szybko i z dumą mógł prezentować światu nasze projekty! Zdjęcia okolicznościowe? Film z wesela? Logo dla Twojej firmy? Zapraszamy do "Ciura studio"!

S
Image

Patryk Ciura-Fotograf

Nazywam się Patryk Ciura i jestem fotografem. Tak właśnie mogę dziś powiedzieć o sobie i mówię to z pełną odpowiedzialnością, jaką niesie ze sobą wydźwięk tego słowa. Zajmuje się fotografią od 7 roku życia osiągając przy tym tytuły mistrza Polski jak i zdjęcia miesiąca lub roku. Moje prace znalazły również miejsce w magazynach oraz na okładkach kalendarzy. Jestem młodą oraz ambitna osobą której priorytetem jest zadowolenie klienta poprzez niesamowite zatrzymanie chwili spustem migawki.

Image

Jakub Mańka-Montażysta

Jestem Jakub ,z technologiami multimedialnymi związany jestem od 12 roku życia, a na poważnie zajmuję się nimi od około 4 lat. Przede wszystkim zajmuję się retuszem/cyfrową obróbką zdjęć oraz montażem wideo. Cechuję się przede wszystkim sprawną, szybką pracą oraz ciągłym podążaniem za najnowszymi światowymi trendami. W przeszłości współtworzyłem również nagradzane w konkursach prace które pojawiały się m.in na okładkach kalendarzy. Prywatnie interesuję się głównie szeroko pojmowaną popkulturą oraz historią.

Image

Paweł Janik-
Grafik

Hej! Jestem Paweł. W naszym zespole jestem odpowiedzialny za grafikę. Uwielbiam rysować, projektować, dobierać kolory... właściwie to wszystko co ma kolory! Myślę że jestem kreatywną oraz bardzo ambitną osobą. Nic mi nie sprawia radości tak bardzo jak projektowanie prac graficznych. Grafikę tworzę już kilka lat, prowadzę swój fanpage na Fb oraz udzielam się na forach graficznych. Wiąże z tym moją przyszłość i chcę osiągnąć wszystko co tylko będzie w zasięgu moich rąk, a nawet więcej!

Image

Jakub Maślikowski-Pomocnik

Nazywam się Kuba i jestem najmłodszym członkiem zespołu. Uwielbiam fotografię oraz edycję zdjęć.Moja przygoda ze zdjęciami zaczęła się w 2016 roku podczas niezapomnianych wakacji na Teneryfie. Wykonałem tam naprawdę świetne zdjęcia i wiedziałem że "To jest to!". Kocham słuchać muzyki, zbierać płyty i winyle różnych wykonawców. Mimo młodego wieku wyróżniam się kreatywnością oraz estetyką moich prac.